Pielęgnacja włosów cienkich i delikatnych

Taki typ włosów posiadają przeważnie osoby o blond włosach. Mimo, iż po umyciu takich włosów nie macie z nimi żadnych problemów to jest to jednak efekt bardzo złudny. Zapewne wiesz już, że mimo efektownego uczesania, które zaraz po skończeniu robi wielkie wrażenie i przeglądając się w lustrze czujesz, że wyglądasz idealnie to jednak włosy bardzo szybko opadają a fryzura robi się oklapnięta i monotonna.

Kolejną wadą cienkich włosów to ich objętość. Nawet jeśli na brak włosów nie narzekasz to mimo wszystko wizualnie wydaje się, że wcale ich tak dużo nie jest. Warto więc coś z tym zrobić.

Podczas wizyty u fryzjera zastanów się nad fryzurą średniej długości, gdyż w niej będzie Ci najlepiej. Raczej nie decyduj się na balejaż oraz różne fryzury z asymetrycznym obcięciem. Włosy powinny być proste, nie pokręcone ani najlepiej beż żadnych zbędnych falistości.
Jeżeli chcesz mieć krótkie włosy to koniecznie pamiętaj o tym, aby je podnieść oraz wymodelować. W żadnym wypadku nie możesz pozostawić ich przylegających do głowy.

Typ włosów, który posiadasz wymaga częstego mycia. Użyj specjalistycznego szamponu, który sprawi, że Twoje włosy będą puszyste i pełne blasku. Nie korzystaj z odżywek oraz wszelkich specyfików, których się nie płuka wodą.

Zapewne znasz już sposób suszenia włosów z głową pochyloną w dół. Jest to najlepszy dla Ciebie sposób powiększenia objętości Twoich włosów. Nie bój się także korzystać z pianki do włosów.

Advertisements
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: